top of page

Jak využít kreativitu

...i když nejste akademickým malířem

 

Odmalička jsem ráda něco tvořila. Chodila jsem do výtvarky a s obdivem i závistí sledovala talenty převyšující ten můj, jak se připravují k přijímačkám na umělecké školy. 

 

Časem jsem poznala a vyzkoušela řadu výtvarných a kreativních technik. Přijít některým na kloub nebylo snadné. V knihovně se mi začaly vršit výtvarné příručky, poličky se zaplnily barvami, štětci a pastelkami. 

 

Začalo mi chybět místo, kde bych mohla pohodlně nakupovat výtvarné potřeby, o kterých jsem se dočetla, a kde také čerpat rady i inspiraci. Otevřela jsem si eshop a začala o výtvarných technikách sama psát. Můj koníček se mi na nějakou dobu stal prací, i když nakonec jinak, než jsem o tom snila.

Eshop časem ukončil provoz a zůstaly jen stránky s návody a postupy. Dnes se věnuji online marketingu a propagaci v neziskovém sektoru, svůj čas dělím mezi práci a rodinu. Neustále se učím nové věci. A se svými dětmi nesmírně rádi něco tvoříme.

hromada knih
Štětec

AUTORSTVÍ

 
Texty

 

Markéta Vaculíková, Gédeo (Výroba svíček)

webdesign

Markéta Vaculíková na platformě Wix.com

Fotografie

Markéta Vaculíková, Kamila Hýžová, Barbora Divínová, Petr Vaculík, Image Bank Pebeo, Galerie Wix.com

Obrazy

Markéta Vaculíková, Kamila Hýžová, Barbora Divínová, Image Bank Pebeo, Galerie Wix.com, Claude Monet, Vincent van Gogh, Salvador Dalí, Henri de Toulouse-Lautrec

hedvábné šátky

Šárka Boháčová

Batikovaný textil

Anna Odrobiňáková, další tvorba zde

Spiral Sun, další tvorba zde

Odsvetlusky, další tvorba zde

Bábinka Věra, další tvorba zde

bottom of page